خرید آنلاین بیمه باربری ایران

خرید آنلاین بیمه باربری ایران

خرید آنلاین بیمه باربری ایران : بیمه باربری ایران و حمل و نقل یکی از انواع بیمه ایران می باشد که به موجب آن بیمه گر می تواند در برابر حق بیمه ای که دریافت می کند نسبت به جریان حمل کالا از مبدا به مقصد، خطرات و حوادثی که ممکن است برای آن اتفاق بیفتد و افراد را متحمل هزینه نماید پشتیبانی نماید. یکی از خدمات شرکت بیمه ایران، خدمات پوشش بیمه باربری و حمل و نقل است. باتوجه به خدمات این نوع بیمه، شرکت بیمه ی ایران باید در قبال حق بیمه ای که دریافت می کند نسبت به اتفاقات و حوادثی که درجریان حمل کالا از مبدا به مقصد، ایجاد شود، افراد را پشتیبانی کند.

خرید آنلاین بیمه باربری وارداتی ایران : بیمه باربری وارداتی کلوزA : این بیمه تعلق به کالاهای حساس و آسیب پذیر است و به عنوان کامل ترین نوع بیمه باربری محسوب می شود.

بیمه باربری وارداتی کلوزB : در بیمه وارداتی کلوز B، بیمه گر متعهد می شود که علاوه برخطراتی که در کلوز Cوجود دارد به علاوه خطراتی چون، زلزله، آتشفشان، به دریا افتادن کالا، دزدی، زنگ زدی، ضرب دیدگی و… را نیز تحت پوشش خود قرار دهد.

بیمه باربری وارداتی کلوز C : کلوز C به شکل عدم تحویل( چناچه کالای بیمه شده به دلایلی به دست گیرنده نرسد، می تواند آن کالا را تحت پوشش بیمه قرار داد و بیمه گذار حق دریافت خسارت دارد) کلوزCبدون عدم تحویل( چناچه کالا بدست گیرنده نرسد بیمه تعهدی به پرداخت خسارت ندارد ولی شامل خساراتی مانند آتش سوزی، انفجار و… می شود)

بیمه باربری وارداتی total loss : در این نوع از بیمه باربری، کالا به هر دلیلی از جمله سقوط هواپیما، آتش سوزی وسیله حمل و نقل، غرق شدن شناور سبب شود تا کالای مورد نظر دچار تلف شدگی شود در یک مرحله جبران خسارت می کند.

خرید آنلاین بیمه باربری صادراتی ایران : این بیمه کالاهایی که توسط صادرکنندگان جهت ارسال به بازارهای جهانی به خارج از کشور می فرستند را مورد پوشش قرار می دهد و در واقع می توان گفت بیمه باربری صادراتی ایران به نوعی از بیمه گفته می شود که مبدا آن ایران و مقصد آن کشورهای خارجی است. بیمه های باربری صادراتی، وارداتی و ترانزیت براساس کشور مبدا و مقصد آن تمایز پیدا می کنند.

خرید آنلاین بیمه باربری داخلی ایران : بیمه باربری داخلی ایران یکی دیگر از انواع بیمه نامه های شرکت بیمه ایران است که به منظور بیمه نمودن حمل و نقل کالاها و اجناسی می باشد که در داخل کشور حمل می گردد، مورد استفاده است. پوشش این نوع از بیمه برخلاف انواع دیگر بیمه نامه های باربری محدود بوده و می توان گفت تمامی حمل کنندگان کالا در داخل کشور به این بیمه جهت اطمینان خاطر از سلامت بار خود نیازمند هستند. با استفاده از بیمه باربری داخلی، افراد می توانند با آسایش خاطر بیشتری نسبت به حمل و نقل کالاهای خود در سطح داخلی کشور اطمینان پیدا کنند و اجناس خود را در برابر حوادث و خساراتی که امکان پیش آمدن هست بیمه نمایند.

منبع : https://iraninsurance724.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *