بیمه خودرو پارسیان

بیمه خودرو پارسیان

چرا بیمه شخص ثالث پارسیان ؟ در ایران به دلیل اینکه بیمه شخص ثالث خودرو اجباری است، یکی از پر مخاطب ترین انوع بیمه ها در ایران می باشد. باید این نکته را بدانید که اگر وسیله نقلیه ای تحت پوشش این بیمه نباشد، عواقب و مشکلات سنگینی برای آن فرد ایجاد خواهد شد.اگر به اطلاعات کاملی درباره این بیمه دارید، با ما در این مقاله همراه باشید.

صنعت بیمه سالیان طولانی است که در کشور ما وارد شده و در چند دهه اخیر با توجه به اطلاع رسانی هایی که در مورد مزایای استفاده از انواع بیمه صورت گرفته است، صعت بیمه جایگاه بالاتری را به دست آورده است. یکی از پرکاربردترین انواع بیمه نامه که بیشترین آمار فروش را به خود اختصاص داده است، بیمه شخص ثالث نام دارد. این بیمه نامه برای تمامی وسایل نقلیه اجباری بوده و در صورتی که یک وسیله از بیمه شخص ثالث بهره مند نباشد، صاحب آن از نظر قانونی جریمه خواهد شد.

محاسبه بیمه شخص ثالث پارسیان

چرا بیمه بدنه پارسیان ؟ ممکن است در هنگام استفاده از وسیله نقلیه راننده و وسیله نقلیه دچار حادثه شده که این حوادث منجر به خسارت شود در آن زمان سه نوع خسارت از جمله خسارت به سرنشینان خودرو، خسارت به شخصی دیگر یا همان شخص ثالث و خسارت به بدنه خودرو می تواند بروز کند.

همان طور که می دانید تمامی این خسارات تحت پوشش بیمه ماشین قرار می گیرد که بیمه بدنه یکی از شاخه های اصلی آن می باشد. بیمه بدنه ماشین خسارات مالی ناشی از انواع تصادف، آسیب به بدنه، سرقت و … را جبران خواهد کرد. این بیمه بر خلاف بیمه شخص ثالت غیر اجباری بوده که حتی در زمانی که مقصر حدثه نباشید می توانید بخشی از خساراتی که توسط بیمه شخص ثالث قابل جبران نیست را جبران نمایید. بیمه پارسیان در سال ۱۳۹۷ موفق به صدور ۲۵۵۵۶۳ بیمه نامه و کسب ۷ درصد از کل بیمه نامه های صدور یافته شد.

محاسبه هزینه بیمه بدنه خودرو پارسیان

منبع : http://parsianinsurance724.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *